FINANSOWANIE ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI

Akcja promocyjna: skorzystaj z pośrednictwa w Finarte spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i zdobądź dodatkowe oszczędności* !

*Szczegóły akcji u pośrednika- www.finarte.pl, Norbert Korczyński tel.: 503689221

W zakresie finansowania zakupu nieruchomości współpracujemy z przedsiębiorcą oferującym usługi pośrednictwa kredytowego.

Osobą reprezentującą ww. przedsiębiorcę jest Norbert Korczyński posiadający kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w bankach, także jako osoba zarządzająca oraz ponad pięcioletnie doświadczenie jako pośrednik kredytowy co przekłada się na wysoką jakość obsługi oraz efektywność procesu kredytowego.

Klient zainteresowany skorzystaniem z usługi pośrednictwa kredytowego może liczyć ze strony ww. eksperta, z którym współpracujemy na:

  • wstępną analizę zdolności kredytowej,
  • porównanie propozycji kilkunastu banków i przedstawienie atrakcyjnych propozycji,
  • omówienie poszczególnych propozycji i wyjaśnienie ewentualnych wątpliwości,
  • pomoc w zakresie obsługi procesu udzielenia kredytu, a w szczególności pomoc w kontakcie z bankiem, w tym m.in. przygotowanie listy dokumentów, doradztwo w zakresie ich skompletowania i wypełnienia, na życzenie Klienta poprowadzenie negocjacji z bankiem oraz uczestnictwo w spotkaniach w banku.

Za usługę pośrednictwa kredytowego Klient nie płaci wynagrodzenia.

Kontakt:

 

W związku z prowadzoną korespondencją Klient oświadcza, iż wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Polityka ochrony danych osobowych dot. przedsiębiorcy pn. Finars Norbert Karol Korczyński, znajduje się na stronie internetowej www.finars.pl.